Anunt achizitionare lucrari de asfaltare | Primăria Bîrghiș

Anunt achizitionare lucrari de asfaltare

Primaria Comunei Birghis anunta operatorii economici interesati, ca doreste sa achizitioneze lucrari de asfaltare drumuri in cantitate de 13.000 mp pe raza satului Zlagna si 4500 mp pe raza satului Birghis. Ofertele se pot depune la sediul Primariei pana in data de 23.04.2018, ora 11. Oferta cea mai avantajoasa din punct de vedere economic va fi postata in SEAP, urmand a fi achizitionata ulterior de Primarie.